Porządek mszy św.

Najważniejsze informacje o nabożeństwach

Kancelaria

Godziny urzędowania kancelarii

Kontakt

Adres i informacje kontaktowe

DTransmisja Mszy Św. Transmisja Mszy Św. Gallery Galeria Diecezja Gliwicka Diecezja Gliwicka

Aktualności

strona główna > KOLĘDA 2017/2018

KOLĘDA 2017/2018

66kolęda 2015.jpg

Plan kolędy, kliknij więcej!

Plan Duszpasterskich Odwiedzin

Kolęda 2017/2018

UWAGI:

-    początek kolędy w soboty i w niedziele o godz. 14.00

-    w tygodniu o godz. 16.00, w okresie poświątecznym od godz. 15.00;

-    Kapłani odwiedzają rodziny według kolejności podanej w planie;

-    Ministranci pukają do mieszkań rodzin, które przyjmowały duszpasterza rok lub dwa lata temu. W innych wypadkach składamy zaproszenie w kancelarii parafialnej lub w zakrystii;

-    Kapłana w miarę możliwości przyjmują wszyscy domownicy;

-    w soboty: 06.01., 13.01., 20.01., 27.01., o godz. 1800 odprawione zostaną msze św. z prośbą o błogosławieństwo Boże dla odwiedzanych rodzin;

-    ofiary kolędowe, będące znakiem naszej życzliwości za całoroczną pracę duszpasterską, składamy na mszy św. w sobotę o godz. 1800 lub w niedzielę 21.01. na wszystkich mszach św. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

-    Ministranci zbierają ofiary do puszek na fundusz ministrancki i cele misyjne.

-    Księża w domach nie przyjmują ofiar!

27.12. 2017 – środa /od godz. 15.00/

1. Zygmunta Starego 1, 5, 7, 7a, 9, 23

2. Zygmunta Starego 25, 27, 29, Łokietka 1, 3, 4, 2

3. Zygmunta Starego 41, 39, 37a, 37, 35, 33, 31

4. Zygmunta Starego 43a, 43b, 45a, 45b, 45c

5. Zygmunta Starego 12a, Królowej Bony 1-13

28.12. 2017 – czwartek /od godz. 15.00/

1. Łokietka 19, 21,

2. Łokietka 15, 17 Zygmunta Starego 37c

3. Łokietka 11, 13

4. Łokietka 7, 9

5. Solskiego 3, 5

29.12. 2017 – piątek /od godz. 15.00/

1. Ziemowita 5, 7, 9, 11 + Stalmacha 1

2. Stalmacha 6, 2 + Ziemowita 15, 17, 19

4. Ziemowita 4b, 4c, 6, 8, 12

3. Stalmacha 8

30.12. 2017 – sobota /od godz. 14.00/

1. Jana Pawła II 4 – 14b

2. Jana Pawła II 14c-20

3. Jana Pawła II 9, 11 + Górnych Wałów 1-27

4. Dworcowa 20, 22, 24, 26, 30, 32

5. Dworcowa 58, 42, 40, 38, 36, 34

 

02.01. 2018 – wtorek /od godz. 16.00/

1. Skowrończa 1-69 / parzyste i nieparzyste/

2. Jaskółcza 1-30 / parzyste i nieparzyste/

3. Drozdów 2 - 28 /parzyste/

4. Drozdów 1- 27 /nieparzyste/

5. Ziębia 1-35 / parzyste i nieparzyste/

03.01. 2018 – środa /od godz. 16.00/

1. Kosów 2 – 8 /parzyste/, Al. Sikornik 3 + Kokoszki 2

2. Kosów 1- 17 /nieparzyste/, Kokoszki 6

3. Kosów 19 - 21, Kokoszki 8

4. Kosów 23 - 27, Kokoszki 10

04.01. 2018 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Kościuszki 4, 4a, 4b, 6, 6a, 6b

2. Kościuszki 1a, 3, 5, 7, 9, 11

3. Kościuszki 1b, 2, 2a, 2b + Nowy Świat 24, 22, 20, 18, 19

4. Stalmacha 3, 5, 7 + Nowy Świat 14f, 14e, 14d

5. Nowy Świat 11, 6, 14, 14a, 14b, 14c

05.01. 2018 – piątek /od godz. 16.00/

1. Rybnicka 1-11 /nieparzyste/, + 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2a, 2

2. Rybnicka 11a, 11b, 13, 13a, 15, 17, 19, 21, 23, 25

3. Rybnicka 16-30a /parzyste/, Bajana 2, 4, 6

4. Rybnicka 54-32 /parzyste/

 

08.01. 2018 – poniedziałek /od godz. 16.00/

1. Opawska 4, 6, 12

2. Opawska 2, 2a, 14

3. Opawska 1-25 /nieparzyste/, 28-20 /parzyste/

4. Opawska 16, 16a, 18

09.01. 2018 – wtorek /od godz. 16.00/

1. Dunikowskiego 1, 3                           

2. Dunikowskiego 5, 7

3. Dunikowskiego 8, 8a, 14, 16, 11a, 11b

4. Dunikowskiego 9, 11, 11a, 11b

5. Dunikowskiego 13a, 13, 15

10.01. 2018 – środa /od godz. 16.00/

1. Nowy Świat 33, 33a, 33b

2. Nowy Świat 59, 51, 49, 47, 39, 35

3. Marzanki 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 15

4. Marzanki 8-44 /parzyste/

11.01. 2018 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Mikołowska 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21

2. Mikołowska 14-24 /parzyste/ + Mikołowska 25

3. Mikołowska 4, 4a, 8, 10, 12, + Nowy Świat 2, 4

4. Łużycka 2, 2a,

5. Łużycka 2b, 2c

12.01. 2018 – piątek /od godz. 16.00/

1. Pszczyńska 26, 26a

2. Pszczyńska 36, 36a

3. Pszczyńska 42, 42a

4. Kochanowskiego 25, 25a

13.01. 2018 – sobota /od godz. 14.00/

1. Pszczyńska 8, Sobótki 1 + Nowy Świat 1a, 1 + Pszczyńska 6, 10, 12a, 12b

2. Sobótki 2 + Nowy Świat 3, 3a, 3b, 5 + Pszczyńska 12c

3. Nowy Świat 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 7 + Pszczyńska 12d

4. Pszczyńska 1-15 /nieparzyste/

5. Pszczyńska 17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35

14.01. 2018 – niedziela /od godz. 14.00/

1. Kochanowskiego 27, 27a

2. Kochanowskiego 29, 29a

3. Kochanowskiego 31, 31a

4. Kochanowskiego 33, 33a

5. Kochanowskiego 33c, 35a

15.01. 2018 – poniedziałek /od godz. 16.00/

1. Kochanowskiego 1-19 /nieparzyste/

2. Kochanowskiego 2-28 /parzyste/

3. Lutycka 1-13 /nieparzyste/ + Arkońska 14

4. Lutycka 15-29 /nieparzyste/

16.01. 2018 – wtorek /od godz. 16.00/

1. Arkońska 2- 12 /parzyste/

2. Arkońska 1- 11 /nieparzyste/

3. Wrocławska 11, 13, 15, 17, 19, 21

4. Wrocławska 23, 25, 27, 29, 31, 33

5. Wrocławska 28, 26, 24, 22, 20, 18, 16

17.01. 2018 – środa /od godz. 16.00/

1. Strzody 2, 3, 6, 8 + Wrocławska 4, 6, 8, 7, 9

2. Kłodnicka 16 + Częstochowska 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

3. Kłodnicka 10, 11, 12, 13, 14

4. Częstochowska 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27

18.01. 2018 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Moniuszki 5, 7, 9, 8, 10, 12, + Gorzołki 18, 20

2. Gorzołki 17a, 17, + Moniuszki 11, 14, 16, 18

3. Gorzołki 5, 7, 9, 11, 13, 15

4. Al. Przyjaźni 27, + Moniuszki 22, 20, 18a + Nasyp

5. Zimnej Wody 8, 7a, 7, 6, 5, 4, 1

19.01. 2018 – piątek /od godz. 16.00/

1. Konarskiego 8, 6, 4, 2, Częstochowska 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 10a 

2. Konarskiego 21, Piramowicza 10-2

3. Konarskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19

4. Konarskiego 23a, 23b, 23c, 23d, 25a, 25b, 25c, Częstochowska, 24

5. Częstochowska 12, 14, 16, 18, 20, 22

20.01. 2018 – sobota /od godz. 14.00/

1. Jagiellońska 1a, 1, 3, 3a + Mitręgi 1

2. Piwna 2b, 2a, 2, 4 + Mitręgi 3b

:: wstecz

Kalendarz parafialny
 
Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego, Wspomnienie dowolne Św. Anzelma
21 kwietnia 2018r.
Liturgia Słowa Bożego na dziś
Stałe informacje

Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 odmawiany jest różaniec, zapraszamy!

Wydarzenia parafialne

Droga Krzyżowa – dla dzieci w czwartki o godz. 16.30 a dla dorosłych w piątki po mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 17.30 /przed wieczorną mszą/. Przed piątkowymi nabożeństwami Drogi Krzyżowej można składać intencje, w których będziemy się modlić przy rozważaniach poszczególnych stacji.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 18.00 Z racji nabożeństwa Msza Św. wieczorna w okresie Wielkiego Postu będzie odprawiana o godz. 18.45.

wydarzenia katedralne
  • W niedzielę 25.03.br. o godz. 14.30 Msza pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jan Kopca SPOTKANIE MŁODYCH NASZEJ DIECEZJI
E-infromacje E-infromacje

PODZIĘKOWANIE DLA

Holyart - dewocjonalia

tel. (32) 230 89 45 - parafia /kancelaria/
tel. (32) 230 89 47 - ks. wikarzy
info@katedra.gliwice.pl