Porządek mszy św.

Najważniejsze informacje o nabożeństwach

Kancelaria

Godziny urzędowania kancelarii

Kontakt

Adres i informacje kontaktowe

DTransmisja Mszy Św. Transmisja Mszy Św. Gallery Galeria Diecezja Gliwicka Diecezja Gliwicka

Aktualności

strona główna > KOLĘDA 2018/2019

KOLĘDA 2018/2019

66kolęda 2015.jpg

Plan kolędy, kliknij więcej!

Plan Duszpasterskich Odwiedzin

Kolęda 2018/2019

UWAGI:

-    początek kolędy w soboty i w niedziele o godz. 14.00

-    w tygodniu o godz. 16.00

-    Kapłani odwiedzają rodziny według kolejności podanej w planie;

-    Ministranci pukają do mieszkań rodzin, które przyjmowały duszpasterza rok lub dwa lata temu. W innych wypadkach składamy zaproszenie w kancelarii parafialnej lub w zakrystii;

-    Kapłana w miarę możliwości przyjmują wszyscy domownicy;

-    w soboty: 05.01., 12.01., 19.01., 26.01., o godz. 1800 odprawione zostaną msze św. z prośbą o błogosławieństwo Boże dla odwiedzanych rodzin;

-    ofiary kolędowe, będące znakiem naszej życzliwości za całoroczną pracę duszpasterską, składamy na mszy św. w sobotę o godz. 1800 lub w niedzielę 27.01. na wszystkich mszach św. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

-    Ministranci zbierają ofiary do puszek na fundusz ministrancki i cele misyjne.

-    Księża w domach nie przyjmują ofiar!

 

28.12.2018 – piątek /od godz. 16.00/

1. Ziemowita 5, 7, 9, 11 + Stalmacha 1

2. Stalmacha 6, 2 + Ziemowita 15, 17, 19

3. Ziemowita 4b, 4c, 6, 8, 12

4. Stalmacha 8

29.12.2018 – sobota /od godz. 14.00/

1. Skowrończa 1-69 / parzyste i nieparzyste/

2. Jaskółcza 1-30 / parzyste i nieparzyste/

3. Drozdów 2 - 28 /parzyste/

4. Drozdów 1- 27 /nieparzyste/

5. Ziębia 1-35 / parzyste i nieparzyste/

30.12.2018 – niedziela /od godz. 14.00/

1. Kościuszki 4, 4a, 4b, 6, 6a, 6b

2. Kościuszki 1a, 3, 5, 7, 9, 11

3. Kościuszki 1b, 2, 2a, 2b + Nowy Świat 24, 22, 20, 18, 19

4. Stalmacha 3, 5, 7 + Nowy Świat 14f, 14e, 14d

5. Nowy Świat 11, 6, 14, 14a, 14b, 14c

02.01.2019 – środa /od godz. 16.00/

1. Kosów 2 – 8 /parzyste/, Al. Sikornik 3 + Kokoszki 2

2. Kosów 1- 17 /nieparzyste/, Kokoszki 6

3. Kosów 19 - 21, Kokoszki 8

4. Kosów 23 - 27, Kokoszki 10

5. Rybnicka 54-32 /parzyste/

03.01. 2019 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Łokietka 19, 21,

2. Łokietka 15, 17 Zygmunta Starego 37c

3. Łokietka 11, 13

4. Łokietka 7, 9

5. Solskiego 3, 5

04.01.2019 – piątek /od godz. 16.00/

1. Zygmunta Starego 1, 5, 7, 7a, 9, 23

2. Zygmunta Starego 25, 27, 29, Łokietka 1, 3, 4, 2

3. Zygmunta Starego 41, 39, 37a, 37, 35, 33, 31

4. Zygmunta Starego 43a, 43b, 45a, 45b, 45c

5. Zygmunta Starego 12a, Królowej Bony 1-13

05.01.2019 – sobota /od godz. 14.00/

1. Rybnicka 1-11 /nieparzyste/, + 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2a, 2

2. Rybnicka 11a, 11b, 13, 13a, 15, 17, 19, 21, 23, 25

3. Rybnicka 16-30a /parzyste/, Bajana 2, 4, 6

4. Marzanki 1, 3, 4, 9, 11, 13, 15

5. Marzanki 6-44 /parzyste/

07.01.2019 – poniedziałek /od godz. 16.00/

1. Opawska 4, 6, 12

2. Opawska 2, 2a, 14

3. Opawska 1-25 /nieparzyste/, 28-20 /parzyste/

4. Opawska 16, 16a, 18

5. Nowy Świat 33, 33a, 33b

08.01.2019 – wtorek /od godz. 16.00/

1. Jana Pawła II 4 – 14b

2. Jana Pawła II 14c-20

3. Jana Pawła II 9, 11 + Górnych Wałów 1-27

4. Dworcowa 20, 22, 24, 26, 30, 32

5. Dworcowa 58, 42, 40, 38, 36, 34

09.01.2019 – środa /od godz. 16.00/

1. Dunikowskiego 1, 3                           

2. Dunikowskiego 5, 7

3. Dunikowskiego 8, 8a, 14, 16, 11a, 11b

4. Dunikowskiego 9, 11

5. Dunikowskiego 13a, 13, 15

10.01.2019 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Mikołowska 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21

2. Mikołowska 14-24 /parzyste/ + Mikołowska 25

3. Mikołowska 4, 4a, 8, 10, 12, + Nowy Świat 2, 4

4. Łużycka 2, 2a,

5. Łużycka 2b, 2c

11.01.2019 – piątek /od godz. 16.00/

1. Pszczyńska 26, 26a

2. Pszczyńska 36, 36a

3. Pszczyńska 42, 42a

4. Kochanowskiego 25, 25a

5. Nowy Świat 59, 51, 49, 47, 39, 35

12.01.2019 – sobota /od godz. 14.00/

1. Pszczyńska 8, Sobótki 1 + Nowy Świat 1a, 1 + Pszczyńska 6, 10, 12a, 12b

2. Sobótki 2 + Nowy Świat 3, 3a, 3b, 5 + Pszczyńska 12c

3. Nowy Świat 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 7 + Pszczyńska 12d

4. Pszczyńska 1-15 /nieparzyste/

5. Pszczyńska 17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35

13.01.2019 – niedziela /od godz. 14.00/

1. Kochanowskiego 27, 27a

2. Kochanowskiego 29, 29a

3. Kochanowskiego 31, 31a

4. Kochanowskiego 33, 33a

5. Kochanowskiego 33c, 35a

14.01.2019 – poniedziałek /od godz. 16.00/

1. Kochanowskiego 1-19 /nieparzyste/

2. Kochanowskiego 2-28 /parzyste/

3. Lutycka 1-13 /nieparzyste/ + Arkońska 14

4. Lutycka 15-29 /nieparzyste/

15.01. 2019 – wtorek /od godz. 16.00/

1. Arkońska (parzyste i nieparzyste od nr 1, bez nr 14)

2. Wrocławska 11, 13, 15, 17, 19, 21

3. Wrocławska 23, 25, 27, 29, 31, 33

4. Wrocławska 28, 26, 24, 22, 20, 18, 16

16.01. 2019 – środa /od godz. 16.00/

1. Jagiellońska 1a, 1, 3, 3a + Mitręgi 1

2. Piwna 2b, 2a, 2, 4 + Mitręgi 3b

3. Zimnej Wody 8, 7a, 7, 6, 5, 4, 1

4. Konarskiego 8, 6, 4, 2, Częstochowska 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 10a 

17.01. 2019 – czwartek /od godz. 16.00/

1. Strzody 2, 3, 6, 8 + Wrocławska 4, 6, 8, 7, 9

2. Kłodnicka 16 + Częstochowska 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

3. Kłodnicka 10, 11, 12, 13, 14

4. Częstochowska 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27

18.01. 2019 – piątek /od godz. 16.00/

1. Moniuszki 5, 7, 9, 8, 10, 12, + Gorzołki 18, 20

2. Gorzołki 17a, 17, + Moniuszki 11, 14, 16, 18

3. Gorzołki 5, 7, 9, 11, 13, 15

4. Al. Przyjaźni 27, + Moniuszki 22, 20, 18a + Nasyp

19.01. 2019 – sobota /od godz. 14.00/

1. Konarskiego 21, Piramowicza 10-2

2. Konarskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19

3. Konarskiego 23a, 23b, 23c, 23d, 25a, 25b, 25c, Częstochowska, 24

4. Częstochowska 12, 14, 16, 18, 20, 22

Do zobaczenia w waszych domach!

:: wstecz

logotyp_UE.jpg Stałe informacje

Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 różaniec

Wydarzenia parafialne
wydarzenia katedralne
  • W piątek 2 listopada o godz. 18.00 Msza pod przewodnictwem ks. Biskupa Jana Kopca - za zmarłych dziecezjan i parafian
Kalendarz parafialny


tel. (32) 230 89 45 - parafia /kancelaria/
tel. (32) 230 89 47 - ks. wikarzy
info@katedra.gliwice.pl